وبسایت رسمی بهناز فراهانی

به وبسایت من خوش آمدید

من بهناز فراهانی هستم

درباره هنرمند

بهناز فراهانی، هنرمند تجسمی مدرن و معاصر ایرانی، با بیش از پانزده سال تجربه موفق در نقاشی، طراحی، مجسمه سازی، نقاشی و طراحی لباس و پارچه، چاپ دستی، هنر دیواری، ویدیوآرت و دارای تخصص و مهارت در خلق آثار هنری ارزشمند و آثار دکوراتیو خاص با استفاده از طیف وسیعی از متریال های مختلف مانند انواع: پودری، فلزی، خمیری، رزینی،  پارچه ای و…، که آثار خود را با الهام از طبیعت، آثار ادبی فاخر و شاهکارهای موسیقی جهان خلق می نماید.

او فارغ التحصیل رشته نقاشی در مقطع کارشناسی ارشد و متولد 1368 در اصفهان است. او بیشتر سال های کودکی، نوجوانی و جوانی را در تهران گذرانده و فضای مدرن و پر جنب و جوش پایتخت تاثیر بسزایی در علاقه مندی اش به طبیعت بکر و موضوع انسان، به خصوص وضعیت انسان معاصر داشته و همچنین زیست او در «ایران»، به عنوان یکی از کشورهای خاورمیانه، نگاه او را معطوف به مسائل زنان در جامعه و زن بودگی در دوران معاصر نموده است.

این هنرمند ایرانی در مقام رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری، به فعالیت های فرهنگی مشغول بوده و همچنین دارای چهارده سال سابقه تدریس نقاشی و طراحی می باشد. و بیش از شش سال است که به عنوان  استاد رشته نقاشی در دانشگاه های دولتی و غیردولتی ایران تدریس می کند.

علاقه مندی او به کسب جایگاه بین المللی در هنر، موجب گشته تا در چند نمایشگاه معتبر در سطح جهان از جمله: موزه هنر مدرن کشور فیلیپین، آرت فر استانبول، گالری DFG کشور ژاپن و نمایشگاه های داخلی از جمله: گالری ایست، گالری آریا، خانه هنرمندان، گالری بین المللی احسان در شهر تهران شرکت نماید و آثارش را به نمایش عموم بگذارد.

132
پوند
تجهیزات
280
عکاسی
تمام شده
195
جلسه
استودیو
253
مشتری
راضی
EN

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/behnazfarahani/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/behnazfarahani/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759